Říjen 2010

Diplomy

26. října 2010 v 23:25 | *TE(r)KA* |  Diplomky ode mě
Diplomy pro Lulu :) a Sweetgirl9. Snad se budou líbit. Tak tady jsou:

Červená karkulka

24. října 2010 v 20:29 | *TE(r)KA* |  Funny
Tohle není moje práce. Našla jsem to někde na internetu, bohužel jsi už nepamatuju kde. Nejlepší je ten obrázek, ale ten text je taky dost dobrej. Snad jednou v budoucnosti taky udělám podobnej obrázek s básničkou. Prosím zanechte komentíky.

Návod jak na škodlivé downloady

21. října 2010 v 10:48 | *TE(r)KA* |  Články
Hodně dlouho jsem se trápila se špatnými downloady, které mi kazily hru The sims 2 a tím i znepříjemňovaly focení komixů a pod. Jenže co s tím? Jak poznat ty špatné downloady a vymazat je?
Tak jsem našla něco u Luc.cy a Polly.
Nevím jestli vám sims bude zase fungovat úplně bez problémů, ale část problémů vám tenhle prográmek rozhodně vyřeší. Já sama s ním mažu vadné downloady a celkem to pomáhá:o)
Chcete program? Dejte celý článek..

Porod žirafího mláděte

19. října 2010 v 18:47 | *TE(r)KA* |  Videa
Už jse těším, až bude k vidění. Hned půjdu do Zoo. Ale asi by jsem nechtěla být žirofou. První co, tak se narodíte a spadnete ze DVOU METRŮ!. A když jste samička, tak musíte podstoupit takovýhle porod. Představte si, že v sobě nosíte cca 14-15 měsíců dvou metrové žirafí mládě ve vzácných případech i dvě! Jak se říká:  "Nechtěla bych!" Naštěstí, je Eliška šikovná a zvládla to na jedničku. I když s ním nemusela zas tak moc hupat.

Nová rubrika

18. října 2010 v 21:27 | *TE(r)KA* |  Články
Chtělo by to nějaké komentáře. Jsem pod tadyten článek můžeš napsat cokoliv(reklamu,někde hlásnout atd...) asi tady zůstane na pořát, ale kouknu se do něj jenom tuhle neděli(24.10.). Všechno co tam nepíšete, tam se podívám, hlásnu atd... Tenhle článek budu zveřejňovat každý měsíc, ještě nevím na jak dlouho. Bude mít svojí vlastní rubriku jménem Smajlík nebo Smile rubrik. Hlasujte.

Jsem to, ale srab...

18. října 2010 v 21:12 | *TE(r)KA* |  !!!!!!Neklikej!!!!!!
 Právě jsem se korunovala na největšího sraba na světě. Dobře možná ne největší, ale sraba určitě. Kdo nechápe pochopí. Jo a opovaž se otevřít tenhle článek!!! Jinak řeknu:

Kdo to je?

18. října 2010 v 16:31 | *TE(r)KA* |  Články
Psst! Jsem tady tajně. Mamka neni doma, tak mě nepráskněte. Mám pro vás soutěž KTJ. Tak pravidla jako vždycky(až na jedno):
1.Kdo to je?
2.NOVINKA: Kde jste ho/ji mohli vidět?
3.Co chcete na diplom.
V cč.

Grr!

13. října 2010 v 8:37 | *TE(r)KA* |  Články
Nějakou dobu tady nebudu, protože mi maminka zabavila můj notebook. Když jsem se zeptala proč, tak mi jenom řekla (recituju) : ,,Ty víš proč!". Grr to nesnáším. No snad jí to brzo přejde. Zatím budu prát ASI jenom články. A až budu zase psát ze notebooku, tak se můžete těšit na soutěž "Co si myslí" a "Kdo to je". No, snad to bude brzo.

Podzim a lá můj pohled

7. října 2010 v 19:54 | *TE(r)KA* |  Články
Tento článek je přiřazen k tématu týdne Podzim.
Většina lidí si představí pod pojmem Podzim proměnlivé počasí. Už se těšíte na zimu, ale místo toho se chvílemi od někud začne rvát pod vaše oblečení studený, otravný a dotěrný vítr, kterému stejně dobře postačí váš obličej, pak na chvíli na scénu přijde sluníčko, které vás donutí sundat si bundu. Jako poslední přijde déšť a vy se snažíte dostat pod první úkryt, co se vám objeví a nasadit si tu bundu v miniaturním prostředí, kde se mačkáte s několika zmrzlými a mokrými chudáky. Pak, když celý mokrý a zmrzlý, naštvaně odemykáte dveře od bytu s představou, že si uvaříte kakao se šlehačkou, zachumláte se do deky a kouknete na telku nebo si přečtete nějakou dobrou knížku a někdo vás probudí z představ a chce po vás, abyste si uklidily pokoj, napsali domácí úkoly nebo s něčím pomohly, a vy i po třetím "napomenutí" neodpovídáte a ten někdo na vás řve, že si připadá jako v blázinci a, že máte domácí vězení atd. Po tomhle malém dobrodružství se vám do konce Podzimu nikam nechce a raději se s kámošema bavíte přes Facebook(skype atd.) a ven se dostanete jen, když jdete do školy nebo zase domů. Už se vám něco podobného někdy stalo? A svádí te to na Podzim? Dobře možná na tom má Podzim taky nějakou vinu, ale myslím, že to ovlivňuje hlavně to, co máte v hlavě. Máte zrovna špatnou náladu? A může za to špatná známka ze zemáku (nebo nějakého jiného předmětu) nebo Podzim? Zkusme se na Podzim podívat z jiného úhlu. Z té lepší stránky. Víte z okna je možná podzim příjemnější, ale ne doopravdovější. Na podzim jsou krásný hlavně stromy. Za A jsou krásně barevný a za B mají krásné tvary (dobře krásné tvary mají i na jaře a v létě). Neříkejte mi, že někdo z vás když byli malí (možná i teď) neběhali po lese/parku a nesbírali barevné listí, ať na projekt do školy nebo pro krásu. Rozhazování listí po ostatních nebo nad sebe je skvělá zábava. Nebo skákání v loužích. Kolik já si užila legrace na Podzim. Já mám prostě Podzim ráda. Ne, že bych neměla ráda ostatní roční období, ale Podzim má pro mě na sobě něco výmečného, slavnostního a narozeninového. Ano, mám narozky. Uprostřed Podzimu. Tak to byl můj pro někoho krátký, pro někoho dlouhý proslov.

                                                                                      S pozdravem *TE(r)KA* 

Jména holek

7. října 2010 v 16:42 | *TE(r)KA* |  Články
Sedí k vám vaše jméno? Nejste si jistí? Tak se podívejte! Něco jsem našla a něco jsem věděla. Něco je vážně sranda. Já, že jsem něžná. Nojo, asi nebude všechno pravda. Napište co k vám nesedí, ať se pobavíme.

New Dessing

2. října 2010 v 13:34 | *TE(r)KA* |  Články
Jak jste si určitě stihli všimnout mám nový design. Ten starý byl můj první, ale taky toho měl hodně za sebou. Chtělo to změnu a za tento nový, krásný, povedený, úžasný a cool design vděčím Summer. Miluju žirafy, sice to nedávám nějak extra znát, ale je to tak. Proto je tenhle dessing pro mě tak úžasný. Takhle nějak jsem si ho představolala. Sice mám ráda oranžovou, ale tohle je vážně super. Tohle bych opravdu nedokázala. Děkuju ti Summer.


Design od Summer

2. října 2010 v 13:29 | Od Summer pro *TE(r)KU*
Ahoj, takže jsem ti nastavila ten nový design, doufám, že se ti líbí. Také jsem ti upravila menu, do volitelných boxů. Snad se ti líbí. Jestli ti něco nesedí, klidně mi napiš nebo cokoliv změň, já se zlobit nebudu.
Nepřítel si Tvé slzy nezaslouží a přítel Tě nerozpláče. =o)