Prosinec 2010

Soutěž - Co si myslí/Co říká?

17. prosince 2010 v 16:48 | *TE(r)KA* |  Soutěže
Po hodně dlouhé době, ja tady druhý díl CSM/SŘ (Co si myslí/co říká?). Trumpety trupte, davy tleskejte. Konečně jsem se k tomu dohrabala! Je jedno, jestli budete, popisovat toho chlapa, nebo tu ženskou. Bude 1. a 2. místo a o vítězech se bude hlasovat. Pište do kometářů a až bydeta alespoň čtyři, tak tak napíšu new článek, a bude se hlasovat v něm. Přeji hezký zbytek dne =o).

Smajlík

17. prosince 2010 v 14:20 | *TE(r)KA* |  Smajlík
Vybrali jste si název Smajlík.
Promiňte, že jsem ho dlouho nepřidala. Ještě jsem chtěla říct/napsat, že se můžete klidně  vtírat, kritizovat, chválit (haha), prosit, nebo ptát.
Jsem pod tenhle článek můžeš napsat cokoliv(reklamu, někde hlásnout atd.) Všechno co tam napíšete, tam se podívám, hlásnu atd. Tenhle článek budu určitě zveřejňovat každý měsíc. Asi bude fungovat, jako na ostatních blogách Reklamy.

Neaktivita se neřeší výmluvy, ale mnohem víc zabírají omluvy aneb Možná jsem zpátky :-D

4. prosince 2010 v 13:23 | *TE(r)KA* |  Články
  Tak hned na začátku se chci omluvit za mojí neaktivitu. Nechci se vymlouvat na nic co není pravda. Nebudu vám nalhávat, že jsem něco chtěla přidat, ale nebylo co, protože vždycky je co přidat. Prostě a jednoduše jsem neměla čas, to je taky lež, česu vyla fůra. Výmluv je spoustu, ale já se vám přiznám. Neměla jsem náladu na to něco přidávat. Prostě pro mně bylo strašně těžký otevřít blog.cz, přihlásit se a něco přidat/napsat. Byla jsem tak líná, že jsem nenapsala ani něco ve smyslu "nemám čas, mám hodně učení" nebo "blog se pozastavuje". Rodhodně nechci, nikoho urážet, ale neřikejte mi, že občas ne blog nemáte náladu a něco si vymyslíte, aby jste měli na chvíli pokoj. Já mám takový občasný "chutě". Jednou mě blog baví a přidávám jako o život a jednou nepřidam nic za měsíc. No jo...to jsem já :-D. Teď budu zase postupně něco přidávat a vrátím se k věcím, co jsem chtěla udělat. Teda jestli se vzpomenu, co jsem chtěla udělat ;-).

Tak a teď jsem si vzpomněla, co jsem chtěla jsště udělat. Za prvé, jsem se chtěla zeptat, jestli někdo z vás neví kde stáhnout photoshop a photofiltr česky a kam pak nainstalovat? Za druhé jsem se chtěla zeptat, jak se pracuje v photoshopu a photofiltru? Protože jestli na to přijdu, tak bude překvápko. Tak snad na to přijdu. Prosím pište.
Nepřítel si Tvé slzy nezaslouží a přítel Tě nerozpláče. =o)